VU KnF kuratoriai
Sveiki mielieji pirmakursiai! Į mane galite kreiptis visais klausimas ir aš prižadu atsakyti :) Man svarbu, jog sėkmingai integruotumėtės į bendruomenę ir kad visada būtų suteikta pagalba, bet kokiu atveju! Esu komunibikali ir gyvenu dėl žmonių, tad jei norėsite pabendrauti - taip pat galite rašyti man ;)
Kuratorių koordinatorė
Ugnė Petrovaitė
Tel. +370 670 00 266
kuratoriai@knf.vusa.lt
Sveiki! Esu audiovizualinio vertimo programos kuratorė Neda. Būsiu visada pasiruošusi išklausyti, atsakyti į rūpimus klausimus ir, jei prireiks, išsklaidyti abejones. Studijuoti yra smagu, todėl viskas bus gerai!
Audiovizualinis vertimas
Neda Pogoželskaitė
Tel. +370 646 51 590
neda.pogozelskaite@knf.stud.vu.lt
Sveiki, pirmakursiai! Aš - Aistė, programos lietuvių filologija ir reklama kuratorė. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie jūsų integravimosi į universiteto bendruomenę. Esu pasirengusi atsakyti į visus, net ir keisčiausius, klausimus ir padėti nepasiklysti fakultete, mieste ar net savo galvoje! 
Lietuvių filologija ir reklama
Aistė Ablačinskaitė
Labas, aš – Augustė. Šiais metais esu ne tik finansų ir apskaitos taikomųjų sistemų, bet ir magistrantūros kuratorė. Visada jums atsakysiu į rūpimus klausimus, padėsiu spręsti problemas bei parodysiu kelią, kuriuo kilti į žvaigždes.
Magistrantūra/FATS
Augustė Turauskaitė
Tel. +370 606 76 630
auguste.turauskaite@knf.stud.vu.lt
-
Lietuvių filologija ir reklama
Deividas Vizgirda
Tel. +370 625 25 863
deividas.vizgirda@knf.stud.vu.lt
-
Audiovizualinis vertimas
Agnė Gedvilaitė
Tel. +370 608 62 039
agne.gedvilaite@knf.stud.vu.lt
Prieš Jūsų akis ambicingas kuratorius vardu Rokas. Draugai jį vadina Rokeliu, todėl taip gali jį vadinti ir TU! Šis charizmatiškas jaunuolis jau ketvirtus metus trinasi į universiteto sienas, todėl puikiai žino kaip, kartais, pirmakursiams būna nedrąsu pažinti universitetą. Tam skirti Mes - kuratoriai. Pirmakursi! Aš noriu tau padėti integruotis į universiteto veiklą! Drąsiai klausk, šauk, rašyk, skambink!
Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos
Rokas Ruginis
Tel. +370 628 43 028
rokas.ruginis@knf.stud.vu.lt
Labas! Esu Miglė Nacytė, lietuvių filologijos ir reklamos kuratorė. Džiaugiuosi turėdama galimybę padėti Tau naujame gyvenimo etape! Tad... iki susitikimo!
Lietuvių filologija ir reklama
Miglė Nacytė
Tel. +370 636 33 750
migle.nacyte@knf.stud.vu.lt
Labas, būsimasis finansinke! Esu Martynas Gasparaitis, finansų ir apskaitos taikomųjų sistemų kuratorius. Noriu padėti Tau priprasti prie naujos aplinkos, tad parašyk man! Padėsiu iškilus kad ir menkiausiam klausimui ar atsiradus norui šiaip pakalbėti apie gyvenimą! Laukiu Tavęs ir Tavo laiškų! Iki susitikimo VU!
Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos
Martynas Gasparaitis
-
Audiovizualinis vertimas
Erika Kanevičiūtė
Tel. +370 607 41 454
erika.kaneviciute@knf.stud.vu.lt
-
Anglų ir kita užsienio kalba (švedų)
Karolina Nazarovaitė
Labas! Mano vardas Nedas. Dar visai neseniai, lygiai prieš metus, aš buvau toks pat išsigandęs ir nedrąsus pirmakursis, tad puikiai suprantu, kaip baisiai dabar gali atrodyti šis naujas studijų etapas. Bet žinot ką? Nėra čia viskas taip baisu! Esu čia tam, jog padėčiau Jums kuo greičiau apsiprasti prie studento gyvenimo. Taigi, kilus net menkiausiam neaiškumui, nesidrovėkite ir susisiekite su manimi.
Informacinės sistemos ir kibernetinė sauga
Nedas Ilonis
Tel. +370 671 48 458
nedas.ilonis@knf.stud.vu.lt
Sveiki, mieli Anglų ir kitos užsienio kalbos (švedų) pirmakursiai! Esu Darius ir šiais metais būsiu jūsų kuratorius. Stengsiuosi iš paskutiniųjų jums padėti sprendžiant problemas, suteikti visą reikiama informaciją, bet svarbiausia stengsiuosi būtų geru jūsų draugu, kurio dėka ne tik greitai integruositės į Kauno fakultetą, bet taip pat jausitės jaukiai pasibaigus integracijos periodui ir prasidėjus studijoms <3
Anglų ir kita užsienio kalba (švedų)
Darius Balandis
Tel. +370 645 46 836
darius.balandis@knf.stud.vu.lt
-
Informacinės sistemos ir kibernetinė sauga
Arnoldas Radišauskas